Державні випробування

Випробування на озимій пшениці. Остання обробка.

2020-06-18

На дослідних ділянках Інституту зрошуваного землеробства відбулася остання обробка озимої пшениці у фазі молочно-воскова стиглість.

Живлення добривами PARTNER ENERGY з амінокислотами для підвищення якості зерна.

Ділянка №1. Зрошення. Калійні добрива лінії PARTNER ENERGYNPK9.12.35, 4 кг/га.

Ділянка №2. Зрошення. Добрива лінії PARTNER ENERGYNPK20.20.20, 4 кг/га.

У цей період вегетації озима пшениця відчуває високу потребу в калії. Калій впливає на накопичення в рослинах крохмалю і цукру, сприяє підвищенню врожайності, а також збільшується період наливу зерна і, як наслідок, його якість.

Звертаємо увагу, добрива ТМ PARTNER мають достатню кількість сірки. Цей мезоелемент входить до складу білків і ферментів, тому для формування високоякісного зерна сірка має особливе значення.

На цьому етапі вже можна зазначити, що листові обробки озимої пшениці добривами PARTNER покращують продуктивні характеристики колоса, що в подальшому позначеться на загальній врожайності зерна. Але остаточний висновок і підрахунок економічної ефектівності можна буде зробити після збору врожаю, як кажуть бункер покаже.

Не знайшли відповіді на своє питання? Потрібна допомога у виборі добрив?Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера або агронома!