Державні випробування

Випробування на озимій пшениці. Друга обробка.

2020-05-19

Продовжуємо ділитися результатами роботи добрив PARTNER TM на дослідних ділянках Інституту зрошуваного землеробства «Асканійська дослідна станція», Херсонська обл., с.Тавричанка.

Слід зазначити, що кліматичні умови в цьому році критичні. Аномально тепла і безсніжна зима, відсутність опадів навесні – все це привело до дефіциту вологи в ґрунті… Утім, своєчасне підживлення добривами з амінокислотами швидко виводить рослину зі стресу, а вміст NPK і мікроелементів сприяє інтенсивному зростанню та значному збільшенню кількості колосків.

Друга обробка озимої пшениці на богарі проводилась у фазі цвітіння-початок виходу колоса.

Ділянка №1. Обробка добривами ZINC BALANCE, 3 кг/га.

Це новий продукт на ринку України, який містить 20 г чистого цинку (EDTA), NPK, сірку, магній, мікроелементи та 17 L-амінокислот.

Ділянка №2. Живлення добривами з амінокислотами лінії PARTNER ENERGY 20.20.20, 3 кг/га.

У цей період для нормального росту та розвитку рослині необхідні такі елементи, як азот, фосфор, калій і сірка, а амінокислоти, які містяться у комплексі, знімають наслідки стресу.

Живлення озимої пшениці на зрошенні теж відбувалось у фазі цвітіння-початок виходу колоса.

Ділянка №3 та №4. Внесення добрив з підвищеним вмістом бору – BOR BALANCE, з розрахунку 2 кг/га.

Це інноваційний борний продукт, до складу якого крім 75 г/кг чистого бору входять NPK, сірка та амінокислоти.

Бор покращує водний режим рослин, підвищує стійкість до посухи. В період формування репродуктивних органів в зернових, зменшує кількість порожніх колосків. Амінокислоти активують захисні механізми та зменшують вплив стресу. 

Не знайшли відповіді на своє питання? Потрібна допомога у виборі добрив?Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера або агронома!