Лінія добрив "COMPLETE"
Спеціально розроблені добрива для садівників та городників, які хочуть отримувати великий врожай на своїх присадибних ділянках. Просте покрокове рішення під ключ при вирощуванні будь-яких городніх культур.
PARTNER COMPLETE - комплексні мінеральні добрива для саду та городу

PARTNER COMPLETE – лінія, яка розроблена спеціально для садівників та городників, які хочуть отримувати великий врожай на своїх присадибних ділянках. PARTNER™ дає просте покрокове рішення під ключ при вирощуванні будь-яких городніх культур.

Кожен з п’яти комплексів підібраний таким чином, щоб рослина отримувала на кожній стадії вегетації саме ті елементи живлення і в тій кількості, які необхідні в даний момент розвитку. Універсальність цієї лінії дозволяє використовувати PARTNER COMPLETE для овочевих, ягідних культур, плодових дерев, декоративних рослин та ін. Добрива мають послідовну нумерацію з відповідним маркуванням, що робить їх використання максимально зручним та простим.

Ми пропонуємо:

  • зручне фасування добрив по 250 грам;
  • 5 видів послідовних у використанні комплексів;
  • легкість та зручність у застосуванні.

Ви отримуєте:

  • універсальне та дієве рішення;
  • великий та якісний врожай;
  • повний комплект добрив на весь рік, який задовольняє живлення рослини починаючи з розсадного періоду до збору врожаю.

Асортимент PARTNER COMPLETE включає:

1 Потужне Коріння

Комплексне добриво з високим вмістом фосфору сприяє розвитку сильної кореневої системи, швидкому та якісному укоріненню розсади, забезпечує старт рослин, які перезимували. АМК забезпечують підвищену стійкість до стресів та хвороб.

2 Сильний старт

 Комплексне добриво з підвищеним вмістом азоту, рекомендується на ранніх стадіях вегетації. Азот відповідає за синтез білка, сприяє нарощуванню зеленої маси, розвитку органів плодоношення, внаслідок чого формується великий врожай.

3 Цвітіння та зав’язь

Комплекс з високим вмістом бору сприяє рясному цвітінню з великою кількістю зав'язей, збільшенню врожайності, смакові якості плодів значно покращуються. Застосовується перед та під час цвітіння, а також в період формування зав’язей. АМК підвищують стійкість до несприятливих факторів та хвороб.

4 Активне зростання

Універсальне добриво з рівномірним співвідношенням азоту, фосфору та калію застосовується в період активного зростання рослини. Завдяки збалансованому складу з високим вмістом мікроелементів рослини отримують повноцінне живлення, спостерігається швидкий і гармонійний розвиток, підвищується урожайність та якість плодів.

5 Дозрівання плодів

Збалансоване мінеральне добриво з високим вмістом калію містить всі необхідні елементи живлення для рослин, застосовується за 2-4 неділі до збирання врожаю. Добриво відповідає за утворення та налив плодів, збільшення маси плодів, рівномірне визрівання, підвищення якості врожаю, збільшення зимостійкості рослин.

Застосування добрив PARTNER COMPLETE

Листове підживлення. Розчинити 20-25 грам (1 ст.л.) добрива в 10 л води, вносити 2-3 рази кожні 10-14 днів. 10л розчину на 1,5-2 сотки.

Кореневе підживлення. Розчинити 25-30 грам (1 ст.л.) в 10 л води, 1-3л розчину на рослину, для розсади 0,5 – 1 л на рослину. Вносити 2-4 рази з інтервалом 7-10 днів.

Сухе внесення. Під кущ насипати 2-3 грами добрива, рясно полити водою.

Полив рекомендується проводити вранці або ввечері.

Не знайшли відповіді на своє питання? Потрібна допомога у виборі добрив?Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера або агронома!