ПРО КОМПАНІЮ
PARTNER™ - це комплексне рішення складних задач! Для цього ми маємо все необхідне: дружню команду професіоналів, налагоджений механізм логістики та виробництва, прагнення розвитку та змін для кожного з нас та для всієї країни.
Точка продажу
Регіональний склад
Виробництво та центральний склад

Компанія PARTNER™ є виробником комплексних добрив професійного призначення. Була заснована у 2014 році та є українським проєктом.

Вперше продукція з’явилась у вільному продажу на ринку України у 2015 році. З кожним роком асортиментний ряд розширюється згідно з потребами українських споживачів. Так само ростуть й точки продажу нашої продукції. Сьогодні це більш ніж 50 магазинів в 15 областях нашої країни.

Центральний офіс та виробничі потужності з головним складом знаходяться у м. Харків. Також функціонує регіональний склад в Каховці.

  • Ми підтримуємо своїх споживачів на кожному етапі співпраці починаючи з першого дзвінка.
  • Наша діяльність заснована на дбайливому ставленні до навколишнього середовища.
  • Компанія Partner™ постійно проводить офіційні випробування ефективності добрив.
  • Ми стали надійними помічниками та партнерами для багатьох аграріїв України.
  • Команда PARTNER™ успішно поєднує свою діяльність на ринку України з закордонною.

Для підвищення ефективності використання добрив PARTNER™ та для їх вдосконалення ми постійно проводимо офіційні випробування, впроваджуємо реалізацію дослідних ділянок на різних культурах як у закритому, так і у відкритому ґрунті. Щороку розширюємо географію досліджень, демонструючи стабільно високі показники результативності наших добрив у різних кліматичних та географічних умовах.

Цінності нашої компанії
Головна мета компанії – впровадження ефективних та надійних рішень для сучасного сільського господарства. Цінності нашої компанії, які допомагають досягти мети:
МИ КОНТРОЛЮЄМО КОЖЕН ЕТАП ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ
Завдяки цьому ви отримуєте комплексні добрива високої якості за оптимально вигідною вартістю. А вирощений врожай з використанням добрив PARTNER™ має найкращі показники.
01
ПРИЙОМ І ПЕРЕВІРКА СИРОВИНИ
Для своїх добрив ми використовуємо тільки якісну сертифіковану сировину з більш ніж 10 країн світу, в тому числі Бельгія, Фінляндія, Польща, Іспанія, Великобританія, Китай, Південна Корея. Всі інгредієнти проходять лабораторну перевірку перш ніж піти у виробництво.
02
ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ
Підготовка сумішей та фасування добрив проводиться на автоматизованій лінії. Це забезпечує однорідність складу продукції, точність ії дозування і надійне спаювання кожної упаковки. А сам пакувальний матеріал відповідає найвищим вимогам якості (поліетилен 148г/м2, без шкідливих речовин).
03
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ І ПАЛЕТУВАННЯ
Кожна упаковка наших добрив проходить перевірку на відсутність браку виробництва та відповідність заявленим характеристикам. Тільки після цього ми складаємо мішки в палети та проводимо додаткову транспортувальну упаковку. В такому вигляді наша продукція надійно захищена від пошкоджень, зручна для зберігання та перевезень.
04
ЗБЕРІГАННЯ І ДОСТАВКА ПРОДУКЦІЇ
Наша компанія має свої обладнані склади, розраховані на цілорічне зберігання великих партій добрив. Тож, поки ваші замовлення чекають на відвантаження, вони в надійних руках. При цьому ми пропонуємо безкоштовне зберігання протягом 6 місяців і відправку будь-яким зручним для вас способом: нашим або вашим транспортом, офіційними перевізниками.
Ми працюємо для вашого успіху!
Фахівці компанії завжди готові надати агрономічну підтримку фермерським господарствам, оптимізувати існуючи аграрні технології для досягнення максимальних результатів та високої врожайності.
Офіційні документи
Ми працюємо в чіткій відповідності з Законом, дотримуємось встановлених вимог до якості продукції та високих стандартів обслуговування. Про що маємо офіційні документальні підтвердження (сертифікати, свідоцтва, висновки та ін.).
Не знайшли відповіді на своє питання? Потрібна допомога у виборі добрив?Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера або агронома!