Лінія добрив "BOR+"
Спеціалізована лінія мінеральних добрив з високою концентрацією бору. Є найбільш ефективною при інтенсивних технологіях вирощування більшості культур.
Мінеральні добрива PARTNER BOR+ компенсують нестачу бору в рослинах

PARTNER BOR + - це оновлена спеціалізована лінія добрив, до якої входить три продукти, що містять високоякісний швидкий бор. Добрива цієї лінії повністю розчинні у воді, технологічно зручні у застосуванні та відрізняються високою концентрацією бору. Для більшості культур продукція PARTNER BOR + є найбільш ефективною при інтенсивних технологіях вирощування. Рекомендується застосовувати для листкового підживлення.

Одним з найважливіших мікроелементів в живленні рослин є бор. Саме він впливає на процес та якість цвітіння та зав’язування, регулює синтез, транспорт вуглеводів, ростових речовин та аскорбінової кислоти від листя до органів плодоношення і коріння. Бор потрібен рослинам протягом всього періоду вегетації. Завдяки йому рослини раніше зацвітають і дають якісне насіння, до того ж насіннєва продуктивність рослини різко підвищується. Спостерігається краще запилення та одночасне зав’язування плодів (до 90%). Бор зміцнює рослини, рівень ураження хворобами відчутно знижується, знижується абортивність (опадання квіток в період цвітіння). Крім того, в рослинах вирощеної продукції із застосуванням лінії PARTNER BOR+ переважає підвищений вміст цукру, крохмалю та вітамінів.

Жоден з процесів обміну речовин не відбувається без участі цього життєве важливого для рослин мікроелемента.

Перелік культур, найбільш чутливих до нестачі бору:

  • Технічні та ін. культури: цукрові буряки, соняшник, соя, олійний рапс, люцерна, конюшина, льон, бавовна, хміль, зернова кукурудза, чай, тютюн.
  • Овочеві культури: столовий буряк, морква, томати, картопля, капуста, цвітна капуста, брюссельська капуста, броколі, селера, китайська капуста.
  • Плодові культури: яблуня, виноград, цитрусові, груша.
  • Квіткові культури: гвоздика, хризантема.
Не знайшли відповіді на своє питання? Потрібна допомога у виборі добрив?Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера або агронома!