Статті

Засуха! Що робити українським фермерам?

2020-04-22

Засуха! Що робити українським фермерам?

Цей рік для України став особливо важким, але ми зараз говоримо не про світову пандемію короновірусу, а про відсутність вологи в полях. Найважливіший фактор врожайності - водний режим ґрунту, а у деяких регіонах дощів не бачили вже півроку. Звичайно це вкрай негативно позначається на польових культурах, визиваючи сильний стрес у рослин. Виникла серйозна загроза втрати більшої частини врожаю у 2020 р.

Загроза повної втрати врожаю штовхає агрономів на екстрені заходи. Там де дозволяють кліматичні умови, фермери проводять обробки пестицидами і вносять добрива.

Розуміючи усю складність кліматичних умов, компанія PARTNER™ рекомендує використовувати добрива саме з амінокислотами. #partnerenergy #borbalance

Чому саме добрива з амінокислотами?

- 17 L- Амінокислот в складі добрив. Саме АМК в першу чергу відповідають за швидке виведення рослин зі стресу і відновлення їх вегетації. L- амінокислоти легко засвоюються рослинами і швидко включаються в метаболізм як власні.
Добре розчиняються у воді, при листової і кореневої обробці рослин вони здатні легко проникати в рослинні клітини, допомагаючи їм протистояти негативним факторам.
Високий рівень засвоєння поживних елементів забезпечують в першу чергу такі амінокислоти, як, які при зіткненні з мікроелементами утворюють хелатні сполуки.
Валін, треонін, серин, пролін, аланін, аргінін і тирозин, що входять до складу добрив PARTNER, позитивно впливають на рівень метаболізму, завдяки чому рослини швидше відновлюються в стресових ситуаціях.
Також в складі добрив PARTNER містяться глютамінова кислота, лізин, гістидин, гліцин, які забезпечують високий рівень засвоєння поживних речовин.

- Збалансований склад. Завдяки вмісту NPK, сірки (S), магнію (Mg) та мікроелементи, що входять в кожен комплекс, рослини отримують повноцінне харчування протягом усього вегетаційного періоду.

- Сумісність з більшістю пестицидів і оптимізація рН робочого розчину. Це дозволяє пролонгувати період полурозпаду діючої речовини в складі пестицидів і зменшити виробничі витрати (за один прохід техніки відбувається обробка пестицидами і підгодівля поживними елементами).

Для озимих культур ми рекомендуємо звернути увагу на лінію PARTNER ENERGY, комплекс NPK 20.20.20+АМК+ME. Рівномірне співвідношення азоту, фосфору та калію забезпечить необхідними елементами, а амінокислоти допоможуть рослині подолати негативні фактори та набагато легше вийти зі стресу.

Для ріпаку, соняшнику та гірчиці ми рекомендуємо внести комплексне добриво BOR BALANCE перед цвітінням, до складу якого крім чистого бору (75 г/кг) входять азот, фосфор, калій, сірка та амінокислоти. Для виробництва використовується еталонний чистий бор, який повністю розчиняється у воді і швидко засвоюється рослиною. NPK і сірка забезпечують рослину збалансованим комплексним живленням, а амінокислоти захищають рослини від стресових факторів перед фазою цвітіння та бутонізації, а також стимулюють його розвиток в несприятливих умовах.

Використовуючи препарати з амінокислотами, навіть при мінімальних нормах витрат, можна зберегти врожай в тяжких погодних умовах, що склалися цього року.

Добрива PARTNER ENERGY та BOR BALANCE є потужною зброєю в руках аграріїв, яке покликане мінімізувати втрати і значно поліпшити ситуацію в полях!

Колектив PARTNER™ бажає всім міцного здоров’я, рясного дощу та гарних врожаїв!

Не знайшли відповіді на своє питання? Потрібна допомога у виборі добрив?Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера або агронома!