Новини

Участь у заході «Часниковий форум на Херсонщині»

14-06-2018

12 червня 2018 року компанія Partner взяла участь у заході «Часниковий форум на Херсонщині», організаторами якого були UHBDP/Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва та ТД «Зоря плюс». Форум відбувся в с.Кучерявоволодимирівка, Чаплинського району.

На заході учасники отримали можливість ознайомитись з технологією вирощування часнику, основними каналами його збуту, новинками посівного матеріалу та засобами механізації.

Агроном компанії Partner Бондаренко Микола Миколайович розповів про актуальні системи живлення комплексними добривами. Особливий інтерес викликало обговорювання добрив з амінокислотами лінії Partner Energy. Дуже актуальним виявилось питання систем живлення озимого часнику в умовах стресу (різкі перепади температур, посуха, бактерії тощо). Адже своєчасне застосування лінії Partner Energy активує імунні системи, стимулює ріст та підвищує стійкість до стресів.
На заході були присутні ФГ з різних регіонів України, приватні підприємці та представники влади: Неделько Андрій Миколайович – перший заступник Департаменту АПР Херсонської області, Кодинський Павло Петрович - начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, Сейран Яковлєв - директор ТД «Зоря плюс» та Бондаренко Микола Васильович – заслужений працівник сільського господарства України.

Не знайшли відповіді на своє питання? Потрібна допомога у виборі добрив?Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера або агронома!