Новини

Універсальність набора PARTNER COMPLETE

2022-02-10

Всім привіт!

Сьогодні відкриємо завісу, чому в асортименті немає добрив під окремі культури (для квітів, огірків, томатів, газону тощо).

Давайте розберемося разом зі складом добрив.

Всім рослинам потрібні азот, фосфор і калій, які є основними елементами живлення. Якщо говорити дуже простими словами, то:

Фосфор - потрібен для сильної та здорової кореневої. Дуже важливо сформувати її на перших етапах життя рослини, бо саме через корені поглинається основна частина всіх поживних речовин (PARTNER COMPLETE №1)

Азот - це елемент росту і потрібен завжди, особливо в період активного зростання стебел та листя. (PARTNER COMPLETE №2). Хочете красивий зелений лист, здорову рослину та великий урожай? Тоді подбайте про достатню кількість азоту в раціоні рослини.

Калій – потрібен для дозрівання плодів. Якщо хочете смачні, красиві плоди, які зможуть довго зберігатися, треба підгодовувати калійними добривами. (PARTNER COMPLETE №5)

Звичайно, кожен з цих елементів відповідає за безліч процесів в організмі рослин, але ми хотіли звернути Вашу увагу на основні їх функції. І не важливо, що саме ви вирощуєте, овочі, ягоди, плодові дерева або квіти, для всіх рослинок потрібні одні й ті ж поживні елементи.

Є в нашому наборі ще одна чудова формула ( PARTNER COMPLETE №4), яку прийнято називати універсальною (з рівним вмістом азоту, фосфору та калію). Її зручність полягає в тому, що можна використовувати у будь-який період вегетації.

А тепер "вишенька на торті". PARTNER COMPLETE №3. Це добриво для цвітіння та зав’язі з унікальним складом. Скажімо Вам по секрету, це добриво використовують навіть великі фермерські господарства, щоб ми з вами купували смачні та красиві овочі та ягоди!

З нашими наборами Вам не доведеться купувати багато різновидів добрив, достатньо 5 пакетів на весь сезон!

Кожен любитель - для нас Агроном.

Кожен агроном Заслуговує на найкраще!

Не знайшли відповіді на своє питання? Потрібна допомога у виборі добрив?Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера або агронома!