Новини

​Компанія ТМ PARTNER взяла участь у Форумі «Часнику та цибулі», 2019

27-06-2019

Компанія ТМ #Partner взяла участь у Форумі «Часнику та цибулі», який відбувся 21 червня, с. Кучерявоволодімірівка, Чаплинський район, Херсонська область.

Захід відвідало понад 250 гостей з 9 областей України, а також були іноземні представники компаній. Жваве спілкування, обмін досвідом, нові цікаві знайомства - всі гості та учасники провели час з користю та отримали задоволення від Форуму.

Колектив ТМ Partner висловлює подяку ГО «Земля Таврії» за прекрасну організацію Форуму та теплу атмосферу, особливо голову ГО «Земля Таврії», представника Проекту #UHBDP Олександра Синюк, Катерину Фомину та Оксану Гончарук.

Окремо хочеться сказати величезне спасибі нашому близькому партнеру і одному з найбільших виробників овочів в регіоні - ТД Зоря Плюс в особі Сейрана Андрійовича і Артура Андрійовича Яковлевих, а також головного агронома Миколи Миколайовича Жабченко!

У сезоні 2019 р компанія Partner та ТД Зоря Плюс уклали договір, в результаті добрива Partner застосовуються на всіх культурах господарства в крапельному зрошенні: #часник (140 га), #цибуля (70 га), #томати (60 га), а також полуниця, столовий буряк , морква, капуста.

Не знайшли відповіді на своє питання? Потрібна допомога у виборі добрив?Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера або агронома!