Новини

PARTNER. ВИРОЩУВАННЯ ТОМАТІВ У ТЕПЛИЦІ

2020-05-06

06.05.2020 р.

Запорізька обл., м. Кам'янка-Дніпровська, приватне тепличне господарство.

В процесі вирощування томатів важливу роль відіграє живлення комплексними мінеральними добривами. Ця культура вважається примхливою та є дуже чутливою до складу ґрунтів.

Підживлення помідорів у теплиці проводиться з урахуванням етапів розвитку рослин.

Після висадки розсади томат потребує посиленого фосфорного підживлення. Ми рекомендуємо застосовувати комплексні добрива Partner NPK 13.40.13. Цей продукт стимулює розвиток сильної кореневої системи, знімає фосфорне голодування на початкових фазах, сприяє закладці генеративних органів.

Протягом вегетації рекомендується внесення азотно-калійних добрив, таких як Partner NPK 15.5.30 або добрива з рівним вмістом азоту, фосфору і калію - Partner NPK 20.20.20. Але, треба пам’ятати, що у цей період розвитку не варто захоплюватися азотовмісними добривами (селітра, амофос ...). Надлишок азоту призводить до жирування. Наше завдання не прискорити зростання і отримати величезні зелені кущі, а домогтися у майбутньому масове плодоношення.

Для формування зав'язі та рясного цвітіння томату важливу роль відіграє бор. Bor Balance, Bor Nitro і Bor Maxi - це еталонні продукти як по концентрації бору, так і за його якістю. Бор забезпечує масове цвітіння, значно зменшує абортивність квіток та дає можливість рослині закласти більш високий та якісний урожай.

Калійні добрива використовують у період формування і дозрівання плодів. Ми рекомендуємо застосовувати комплекси Partner NPK 9.12.35 і 3.9.40. Також калій забезпечує стійкість рослин до стресів, підвищує якість врожаю, подовжує його лежкість і смакові властивості.

Компанія Partner пропонує готові комплексні рішення для підживлення томатів. Ми економимо ваш час і гроші на самостійне приготування різних сумішей. Бажаємо гарних врожаїв!

Не знайшли відповіді на своє питання? Потрібна допомога у виборі добрив?Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера або агронома!